נעים מאד, אנחנו

פינק מדיה היא חברת פרסום לוהטת, שמתמחה בקידום עסקים בזירת הדיגיטל הבינלאומית, ומייצרת קשרים רומנטיים ארוכי טווח עם מותגים גדולים ובינוניים. החברה מתמחה בקידום אתרים ושיווק דיגיטלי במגוון אפיקי פרסום, בהתאמה אישית לקהל היעד ובתקציב מוגדר מראש. המטרה היא לייצר חשיפות איכותיות, אורגניות או ממומנות בגוגל וברשתות חברתיות.

 • הטאלנטים

  מאחורי Pink Media עומד צוות של נינג׳ות, בעלי קילומטרז’ גבוה בקידום חברות גדולות ובנוניות בגוגל וברשתות חברתיות. שחיים ונושמים את עידן המדיה החדש, מתעדכנים בחידושים האחרונים בעולם ובקודי האתיקה של גוגל ופייסבוק. בקיצור, חולמים על אסטרטגיית דיגיטל ויודעים לייצר רווחים באמצעות חישובים מתמטיים מדויקים.

 • הצוות

  צוות Pink Media לובש מדים וורודים (ורוד עתיק אהה..), יוצא להילחם בכל יום בזירת הדיגיטל ומייצר מגוון קמפיינים מאתגרים בארץ ובעולם. הצוות מונה מתכנתים גאונים שבונים אתרים היסטריים, מומחי רשתות חברתיות, אנשי קריאייטיב חריפים ואלופי גוגל. הצוות בועט, מלא אדרנלין, כזה שישן בלילה עם נתונים וקם בבוקר עם תוצאות מדויקות. כדי להימצא בטופ, הצוות משלב פיצ’רים חכמים וחדשניים בכל פרויקט.

 • הדיוק

  כדי להוביל כל לקוח להצלחה מסחררת, צוות Pink Media מתכנן מהלכי פרסום חכמים, ממש כמו בשחמט. בול לפי התקציב והתכנון האסטרטגי. צוות הקריאייטיב משלב תוכן חד כמו סכין (לא מפלסטיק, אהה..), עיצובים בועטים ויופי של הנעה לפעולה.

 • התוצאות

  כדי להגיע לתוצאות מדויקות, צוות Pink Media מבצע מעקבים יומיים, ממש כמו בלשים רק בלי הכובע והסיגר. המעקב התמידי מאפשר לשפר תוצאות, להגדיר תקציבים מחדש ולדעת איזה אפיק פרסום הוא הרווחי ביותר. כמובן שאת הדוחות תקבלו במייל יחד עם הסברים, וליווי של צוות הקמפיינרים הגאוניים.

וזה לא הכל... Pink Media שותפה מוסמכת של גוגל ופייסבוק!

מזמינים אתכם להיפגש לקפה!
מלאו את הפרטים וניצור עמכם קשר