קידום אתרי וורדפרס

וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן הפופולריות ביותר והיא משמשת מיליוני אנשים ברחבי העולם. זוהי גם אחת מפלטפורמות הבלוגים הפופולריות ביותר המשמשות בלוגרים, מעצבים ואנשי מקצוע אחרים כדי ליצור את האתר האישי או העסקי שלהם.

אתרי וורדפרס קל להגדיר ולהשתמש, אבל אם אתה רוצה לקחת את האתר שלך לשלב הבא מבחינת קידום בגוגל, אז תצטרך קצת עזרה נוספת. במאמר זה נדבר על כל הטיפים, התצורות, התוספים והשיטות בהן תוכלו להשתמש לקידום אתר הוורדפרס שלך.

היררכיית אתר

היררכיית אתרי וורדפרס צריכה להיות מאורגנת בצורה הגיונית וקלה לניווט. זה יקל על המשתמשים למצוא את מה שהם מחפשים, מה שיגדיל את הסיכוי שלהם להפוך ללקוחות.

ישנם שלושה היבטים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעת יצירת היררכיית אתרים בוורדפרס:

– מערכת הניווט בתפריט

מערכת הניווט בתפריטים היא ההיבט החשוב ביותר בהיררכיית האתר כי זה מה שאנשים משתמשים כדי למצוא את דרכם באתר שלך. זה צריך להיות פשוט וקל להבנה, אבל גם להציע מספיק אפשרויות כדי שמשתמשים יוכלו להגיע לאן שהם רוצים להגיע במהירות.

– כותרות הדפים

יש לעדכן את כותרות הדפים והתוכן באתר וורדפרס כדי להגדיל את שיעור הקליקים. הכותרת של דף אינטרנט היא אחד ההיבטים החשובים ביותר בקידום אתרים. זה מה שאנשים רואים כשהם מחפשים את העסק או הבלוג שלך. כותרת טובה תגרום לאנשים ללחוץ על האתר שלך, בעוד שכותרת גרועה יכולה לגרום להם להמשיך הלאה ולמצוא אתר אחר.

– מבנה כתובות ה-URL

כתובת האתר היא הכתובת שאליה צריך דפדפן להגיע כדי למצוא מסמך באינטרנט.כתובת האתר צריכה להיות קצרה וקלה להקלדה, כך שניתן להשתמש בה בקישורים ובסימניות וכן בפורומי דיונים מקוונים.כתובת URL צריכה להיות מספיק תיאורית כדי שמי שרואה אותה יידע מה ימצא כשיבקר באתר.בדרך כלל באתרי וורדפרס הקונפיגורציה הפופולרית ביותר היא Post Name

הבלוג – החלק המתעדכן ביותר באתר – הלחם של גוגל

הבלוג הוא חלק קריטי בתהליך קידום אתרי וורדפרס. זהו מרכיב חשוב שיכול לעזור להגדיל את התעבורה, הפניות והמכירות. כמו שאומרים התוכן הוא המלך.

יש להשתמש בבלוג כדרך ליידע לקוחות פוטנציאליים על היתרונות של המוצר או השירות שלך. זה גם צריך לספק תוכן שמודיע לקוראים על נושאים קשורים שעשויים לעניין אותם. אין להשתמש בבלוג כמקום לקידום המוצרים או השירותים שלך, אבל הוא יכול לספק קישורים לדפים אחרים באתר שלך שבהם הם יכולים למצוא מידע נוסף על מה שאתה מוכר.

בלוגים נכתבים בדרך כלל על ידי בעלי ומנהלים של חברות שרוצים לחלוק את הידע שלהם עם קהל היעד שלהם או נכתביםעל ידי כותבים עצמאיים שנשכרים על ידי חברות מכיוון שיש להם מומחיות בתחום מסוים של ידע ורוצים לחלוק אותו עם אחרים דרך המדיום הזה.

שיווק במדיה חברתית

שיווק במדיה חברתית הוא סוג של שיווק המסתמך על פלטפורמות מדיה חברתית לשיווק מוצרים. המדיה החברתית הפכה לחלק חשוב מהעולם המקוון, ואין זה פלא שחברות מחפשות דרכים לנצל את הפוטנציאל העצום שלה. גוגל מתייחס לקישורים מרשתות חברתיות כהצבעת אמון על האתר המקושר וכאתר מעודכן ומעורב חברתית.

מפת אתר – Sitemap

מפות אתר הן רשימות של כל הדפים והפוסטים באתר נתון. הם מאפשרים לגוגל לסרוק את האתר שלך בצורה מובנית, מה שמקל עליהם להוסיף את האתר שלך לאינדקס.

מפת אתר היא קובץ XML המכיל את רשימת כל הדפים והפוסטים באתר נתון. זה מאפשר לגוגל לסרוק את האתר שלך בצורה מובנית, מה שמקל עליהם להוסיף את האתר שלך לאינדקס.

גוגל סורקת את האינטרנט על ידי מעקב אחר קישורים מדף אחד לאחר. זה נקרא “סריקת אינטרנט”. כאשר אתה יוצר מפת אתר, אתה מספק לגוגל קישור נוסף שמוביל מכל עמוד באתר שלך לכל עמוד אחר באתר שלך.

מהירות אתר

מהירות האתר היא אחד הגורמים החשובים ביותר בחוויית המשתמש. גוגל מחשיבה את מהירות האתר כאחד מגורמי הדירוג, והיא גם מהווה גורם דירוג עבור מנועי חיפוש אחרים. אם האתר שלך איטי, זה יכול להיות קשה לשמור על מבקרים ותאבד תנועה.

מהירות גבוהה: המהירות של אתר אינטרנט זוכה לתשומת לב רבה בשנים האחרונות בשל חשיבותו בחוויית המשתמש ובגלל שהוא נחשב לגורם חשוב על ידי גוגל בקביעת דירוג האתר.

תוסף Yoast

תוסף Yoast SEO הוא תוסף SEO חינמי שעוזר לך לשפר את דירוג מנועי החיפוש של אתר וורדפרס שלך.

Yoast SEO הוא התוסף הפופולרי ביותר לקידום אתרים של וורדפרס ואחד התוספים שהורדת ביותר בכל הזמנים עם למעלה מ-20 מיליון הורדות.הוא מציע מגוון רחב של תכונות שיעזרו לך לייעל את ביצועי החיפוש של האתר שלך.

מערכת קוד פתוח

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן המשמשת למעלה מ-60 מיליון אתרים. וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח, וככזו יש לה יתרונות רבים על פני פלטפורמות קוד סגור.

היתרון החשוב והמשמעותי ביותר של וורדפרס הוא היותה מערכת קוד פתוח. המשמעות היא שכל אחד יכול לראות את הקוד שמניע את וורדפרס, מה שמקל על ההבנה כיצד הפלטפורמה פועלת. זה גם אומר שכל אחד יכול לתרום לפיתוח של וורדפרס, מה שעוזר לוודא שהיא נשארת מעודכנת במגמות אינטרנט מודרניות. לבסוף, מכיוון שכל אחד יכול להשתמש, לשנות או להפיץ את הקוד המניע את וורדפרס בחינם, הדבר מפחית את עלות השימוש בפלטפורמה זו עבור בעלי אתרים.