גוגל שופינג

גוגל שופינג הוא כלי חדש יחסית של גוגל והוא מיועד לצרכי קידום מכירות ואתרי מסחר ישירות מרשת החיפוש של גוגל, וכל זאת באמצעות גלריית תמונות בהן מוצגים מוצרים ופריטים שונים המיועדים למכירה באתר המקודם. אנחנו ב-פינק מדיה עושים שימוש מורחב בגוגל שופינג לצרכי קידום ממומן של אתרי מסחר מקוון.

יש לכם חנות וירטואלית ברשת? לגוגל יש הצעה חדשה שלא תוכלו לסרב לה…

גוגל, ענקית החיפוש ברשת, מאפשרת לבעלי חנויות וירטואליות , ליהנות ממגוון רחב של כלים המיועדים למטרות קידום החנות ברשת החיפוש וברשת המדיה כאחד, כאשר אחד מהכלים השיווקיים האחרונים הוא ה-GOOGLE SHOPING. באמצעות כלי שיווקי זה תוכלו להציג את המוצרים השונים (אותם אתם מעוניינים לקדם ולשווק) כמודעות המתפרסמות גם ברשת החיפוש וגם ברשת המדיה של גוגל.

גוגל שופינג החל לפעול ברחבי העולם בסוף 2018 ובישראל הוא עושה את צעדיו הראשונים בימים אלו ממש. על פי נתונים אותם פרסמה גוגל בכל הנוגע לאפקטיביות המוצר השיווקי החדש עולה כי השימוש בגוגל שופינג מעלה את סיכויי הכניסה לחנות המקוונת המפרסמת את מוצריה ב-90 אחוזים ואת סיכויי הרכישה באתר בסופו של תהליך ב-80 אחוזים!!!

מדוע מומלץ גם לכם לעשות שימוש ב-גוגל שופינג?

הנתונים אותם פרסמה גוגל בנוגע לאפקטיביות השימוש בגוגל שופינג, מתווספים ליתרונות נוספים ההופכים את הכלי החדש של גוגל לאחד מאמצעי הקידום והשיווק האפקטיביים ביותר עבור כל אילו מביניכם שבבעלותם חנות וירטואלית בתחום מוצר כזה או אחר. יתרונות אלו כוללים בין היתר:

  1. פלטפורמה שיווקית חדשה בגוגל ישראל המאפשרת לכם ליהנות מתחרות נמוכה יחסית בשלב זה.
  2. חשיפה מרבית למוצר אותו תהיו מעוניינים לשווק – פלטפורמת גוגל שופינג ממוקמת בראש דף תוצאות החיפוש, והדבר מאפשר לכל גולש/ת  המקליד שאילתת חיפוש התואמת את מילות המפתח/ביטוי המפתח אותם בחרתם, להיחשף למודעת הפרסום הויזואלית שלכם.
  3. שימוש בתמונות במסגרת הקמפיין –  מודעות הפרסום באמצעות גוגל שופינג מאפשרות לכם להציג תמונה כזו או אחרת של המוצר אותו תהיו מעוניינים לשווק, ובכך, להפוך את מודעות הקידום –  שיווק שלכם לאטרקטיבית יותר.

קמפיין בגוגל שופינג – מהיכן מתחילים?

על  מנת להריץ קמפיין מוצלח בכלי השיווקי החדש של גוגל, תדרשו בשלב הראשון לפתוח חשבון במערכת הפרסום של גוגל (ה-GOOGLE ADS) ובאמצעותו  לייצר את מודעות הפרסום למוצרים השונים אותם תהיו מעוניינים לשווק באמצעות גוגל שופינג. עם פתיחת החשבון, תקבלו גישה לממשק ייעודי באמצעותו תוכלו לנהל את כל המידע אותו תרצו לפרסם.

חשוב לציין שבדומה לכל פעולת קידום ממומן בגוגל, גם השימוש בגוגל שופינג, מצריך אתכם לניהול הקמפיין הממומן על הצד הטוב ביותר, וזאת באמצעות פילוח קהלי היעד הרלוונטיים לכם, איתור מילות/ביטוי המפתח הרלוונטיים לתחום המוצר אותו אתם מעוניינים לשווק דרך גוגל שופינג ובחירה נכונה של המוצרים אותם תהיו מעוניינים לשווק.

 פינק מדיה מציגה: תפעול קמפיינים בגוגל שופינג

אנחנו בחברת פינק מדיה מתחמים בכל סוגי הקידומים ברשת החיפוש ורשת המדיה של גוגל, לרבות, קידום חנויות וירטואליות באמצעות מערכת הגוגל שופינג. את המערכת החדשה של גוגל לשיווק חנויות וירטואליות אנו מכירים מהיום הראשון לפעילותה בשלהי שנת 2018, כאשר ניסיון רב השנים העומד לרשותנו בתחומי הקידום הממומן והקידום האורגני בגוגל, מאפשרים לנו לתפעל על הצד הטוב ביותר את קמפיין המוצרים הבא שלכם ב-גוגל שופינג.

לרשותנו, פתרונות שירות המיועדים ומותאמים לכל צרכי מיטוב הקמפיין בפלטפורמה החדשה, החל משירותי מחקר וביטוי מפתח, דרך שירותי ניהול דינמיים למספר גדול של קמפיינים (מודעות מוצר) בגוגל שופינג ועד לשירותי מעקב וניתוח תוצאות הקמפיין בזמן אמת ובדיקה יסודית אחר פעילות המתחרים בזמן הרצת הקמפיינים.

כמו כן, אנו מספקים שירותי קריאייטיב למטרות עיבוד גרפי לתמונות המוצר השונות וכתיבת דפי תיאור מוצר. במקביל, אנו נסייע לכם לקדם את החנות הוירטואלית שלכם בכל פלטפורמה אפשרית נוספת ונייעץ לכם בכל הנוגע לאופן תחזוקת החנות הוירטואלית על מנת לאפשר ליותר ויותר גולשים ליהנות מחוויית גלישה נוחה וידידותית.

בשנה וחצי האחרונות, אנו עושים שימוש יומיומי בפלטפורמת גוגל שופינג על מנת לקדם את מוצריהם של לקוחותינו השונים, כאשר נתוני המכירות שלהם ויחס ההמרה לו הם זוכים בעקבות הפרסום הנכון בפלטפורמה, מרשימים במיוחד והופכים את הפלטפורמה החדשה יחסית לכלי שיווקי רב עוצמה עבור כל אחד ואחת מביניכם המחזיק בחנות וירטואלית ברשת.

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לתפעול קמפיינים בגוגל שופינג באמצעותנו, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום. ליצירת קשר לחצו כאן ונשתמע…